Volejte zdarma

800 Reklam

Nejprve vytočíte 800
a pak podle písmen na
svém telefonu 735536

Stavíte novou budovu či halu? Zkuste již teď myslet na to, jestli v budoucnu nebudete chtít na ni umístit cenově výhodnou reklamu ve formě plachty. Pokud při stavbě umístíte do budovy kotvy pro natažení plachty, vyhnete se pozdější složité dodatečné instalaci.

Plachty, Bannery

Plachta

Plachty (někdy také označované jako bannery) jsou jednou z nejlevnějších variant reklamy. Jejich životnost se pohybuje okolo 2 – 5 let a kromě cenové východnosti poskytují i značnou flexibilnost. Pokud již máte hotovou konstrukci pro upevnění reklamy, snadno je pak můžete měnit a zobrazovat tak aktuální informace.

V oblasti plachet se setkáváme s nutností speciálních řešení pro různé aplikace. Tak například existují speciální plachty, které se dají umístit na budovu před okna a nezamezují úplně výhledu z okna, protože je skrze ně částečně vidět.

Další speciální aplikací je plachta typu mesh, což je síťovina (děrovaná plachta), která má tu výhodu, že má menší odpor vůči větru. Tento typ plachty pak najed uplatnění tam, kde je plachtu potřeba volně zavěsit do prostoru.