Volejte zdarma

800 Reklam

Nejprve vytočíte 800
a pak podle písmen na
svém telefonu 735536

U pylonů musíte provádět kromě běžných přípravných prací i výpočet statiky. Naše společnost vám nabízí možnost komplexní dodávky tj. od grafického návrhu, projektové dokumentace včetně statického výpočtu, přes stavební povolení až po samotnou realizaci.

Pylony, Totemy

Pylon

Pokud potřebujete vidět reklamu z větší vzdálenosti, je potřeba ji umístit do větší výšky. Pokud nemáte k dispozici dostatečně vysokou budovu, na kterou byste reklamu umístili, musíte konstrukci, která reklamu do výšky vynese. Právě tyto konstrukce se označují jako pylony.

Pojmem totem se označují vztyčená reklamní zařízení, která se používají především na příjezdových komunikacích. Tato zařízení najdete běžně u čerpacích stanic a autosalónů ale také u společností, které chtějí nějakým výrazným reklamním prvkem označit vjezd do svého areálu.

Pro vjezdy do areálů se používají i nízké reklamní prvky. Bývají to různé ozdobné zídky s označením společnosti. Tyto prvky lze použít, pokud nízká reklama bude dostatečně výrazná a nezapadne mezi okolními domy či poutači.